Par mums - FlyUp Travel

Atvēršana jaunā veidā  

  Mūsu misija ir padarīt pasauli pieejamu ikvienam, kurš sapņo par jauniem atklājumiem un piedzīvojumiem. Mēs esam pārliecināti, ka ceļošana ir spējīga pārveidot cilvēkus – paplašinot viņu redzeslokus un bagātinot dvēseles.  

Ar cieņu, jūsu FlyUp Travel

Mēs augam un attīstāmies

Pieaugošās klientu prasības ir mudinājušas mūs nepārtraukti attīstīties. Pārcelšanās uz Latviju ir atvērusi jaunu lappusi mūsu vēsturē. Šajā valstī, kur savijas gadsimtiem senas tradīcijas un modernisms, esam guvuši jaunu iedvesmu, lai paplašinātu savu pakalpojumu klāstu un piedāvājumu.  

Stereotipu graušana 

Mēs uzskatām, ka katrs klients ir unikāls, ar saviem sapņiem un vēlmēm. Mūsu individuālā pieeja ļauj mums radīt vispersonalizētākos ceļojumus, kas kļūst par spilgtām un mūžam atmiņā paliekošām pieredzēm.   

Sāciet savu ceļojumu ar mums

  Aicinām pievienoties mūsu aizraujošajam ceļojumam. Ar “FlyUp Travel” tavs nākamais atvaļinājums pārvērtīsies par sapnī piepildītu piedzīvojumu, kas mainīs tavu skatījumu uz pasauli.

Mūsu komanda

  Uzskatām, ka mūsu panākumu pamatā ir mūsu unikālā profesionāļu komanda, kurā katram ir ne tikai dziļas zināšanas par savu jomu, bet arī patiesa aizraušanās ar ceļošanu.

Nikita Kovika - Galvenais Izpilddirektors

“FlyUp Travel” dibinātājam un veidotājam ir vairāk nekā trīs gadu pieredze tūrisma nozarē. Viņa līderības spējas un dziļa izpratne par ceļotāju vajadzībām ir palīdzējušas ceļojumu industriju sasniegt jaunus augstumus Ukrainā.

“FlyUp Travel” ir mūsu jaunais projekts Latvijā, kur mūsu komanda iegulda visu savu zināšanu un pieredzi no tūrisma pasaules. Projektam esam izvirzījuši ļoti augstus mērķus un mēs tiecamies mainīt izpratni par klasisko ceļojumu aģentūrām.

Janušs Barila -   Dalībnieks

Veidojot 'FlyUp Travel', Janušs izmantoja savu plašo pieredzi, kas gūta strādājot starptautiskajos uzņēmumos. Viņa kompetences jomas ietver analītiku, biznesa attīstību un uzņēmējdarbības vadību.

Janušs ir eksperts Balkānu reģiona un slēpošanas brīvdienās, kas ļauj mums piedāvāt unikālus un aizraujošus pārbaudītus piedāvājumus dažādos galamērķos. . 

Anastasija Hodotoviča - Vecākā tūraģente

Anastasija, mūsu eksperte par Grieķiju un populāriem brīvdienu galamērķiem, ne tikai izceļas ar padziļinātām zināšanām par šīm vietām, bet arī ar personīgu pieredzi, ceļojot uz tām.

Viņas spēja radīt perfektas ekskursijas, kas apvieno kultūras bagātināšanu ar atpūtu, padara katru "FlyUp Travel" piedāvājumu īpaši pievilcīgu.

Gaidām jūs pievienojamies “FlyUp Travel” komandai!  

FlyUp Travel ir strauji augoša ceļojumu aģentūra, kas piedāvā plašu ceļojumu un ekskursiju klāstu visā pasaulē. Mēs cenšamies saviem klientiem sagādāt neaizmirstamus piedzīvojumus un augstas kvalitātes pakalpojumus.

Ja esi enerģisks, mīli ceļot un esi gatavs palīdzēt cilvēkiem atklāt pasauli, sazinies ar mums, izmantojot norādītos kontaktus.

  Mūsu 'FlyUp Travel' komandu vieno kopīgs mērķis – nodrošināt tev ne tikai ceļojumu, bet neaizmirstamu, atklājumu un iespaidu pilnu piedzīvojumu.