Atpūta Austrijā

Austrija ir viena no visviegāk pievilcīgajām tūrisma valstīm - katru gadu to apmeklē aptuveni 27 miljoni ceļotāju no visas pasaules.

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar FlyUp Travel!

Austrijā

Regulāri ceļojumi uz Austriju no Rīgas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iespēju iepazīt daudzas dabas un kultūras apskates vērtas vietas, apmeklēt termālos avotus un izbaudīt slēpošanas trases kalnu kūrortos. Plašais izklaides piedāvājums un nevainojamais serviss nodrošina tūristiem garantētu prieku no ceļojuma.

Ekskursiju programmas

Valsts ieņem līdera pozīciju Eiropā pēc apskates objektu skaita, un ceļojumi uz Austriju no Rīgas 2024. gadā ļauj izpētīt visuzrādītākās no tām. Piemēram, var izvēlēties ceļojumu ar uzturēšanos Vīnē visas pavadības laikā un apskatīt galvenās galvaspilsētas vietas un tās apkārtnes. Programma paredz pārgājienu pa Gabsburgu rezidenci - greznā Šenbrunna pili. Ekskursija "Vīnes mežs" ietver pastaigas pa gleznainajām Vīnes priekšpilsētām. Tūristi varēs apskatīt Lihhtenshteina pili, apmeklēt darbīgo klosteri, pārcelties ar laivu pa lielāko zemūdens ezeru un apmeklēt Badenu - kurortu ar termālajiem avotiem. Ceļojot pa Štīrijas zemi, ceļotājus sagaida vecās cietokšņi un pilis, ciltības zirgu fermas, vecā konditoreja, manufaktūras un daudz kas cits. Bet ceļojums uz Salzkammergut ezeru krastu, uz Salcburgu, dāvinās atmiņas par gleznaino dabu, senām pilīm un pilīm.

Kombinētās tūres

Kombinētie tūri pa Austriju no Rīgas paredz gan Vīnes apskates objektu apmeklējumu, gan turpmāku citu pilsētu apmeklējumu ar iespēju palikt. Ceļotāji var izvēlēties nakšņot Badenā un izpētīt pilsētu, Badena parku, apmeklēt termālo vannu un kazino. Salcburgā viņus iepriecinās pilis un katedrāles.

Turklāt, atpūtas laikā Austrijā daudzi tūristi izmanto iespēju apmeklēt kaimiņvalstis. Ungārijā tas ir Budapeštas apskates objekti, braucieni pa "Donaus salmu" maršrutu, kas iet cauri Estergomai - Szentendrei - Visegrādai, trim skaistākajām senākajām pilsētām, Drakulas pils, karaļa pils un daudz kas cits. Vācu Münhenē jūs varat vienkārši pastaigāties pa pilsētu, apskatīt ikoniskās vietas, tostarp Linderhofas un Neuschwansteinas pilsētas

Slēpošanas tūres

Slēpošanas tūres Austrijā no Rīgas ir lieliska iespēja baudīt sniegotas baudas un kalnu skatu krāšņumus. Šajā valstī ir daudz kalnu kūrortu, kas piedāvā slēpošanas iespējas visām prasmju līmenīm un arī dažādas citu sniega aktivitāšu iespējas.


Slēpotājiem piedāvājas plašs maršrutu klāsts, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem. Turklāt kalnu kūrorti bieži vien piedāvā arī citus sniega izklaides veidus, piemēram, snovborda braucienus, sniega pastaigas un slejas braucienus.


Ir arī iespējams atrast apmācību programmas un slēpošanas nodarbības visiem vecuma un prasmju līmeņiem, kas ļauj slēpotājiem uzlabot savas prasmes un baudīt slēpošanas piedzīvojumu pilnībā. Galvenie kalnu kūrorti Austrijā bieži vien piedāvā arī aprīkojuma nomu un citus pakalpojumus, kas padara slēpošanas ceļojumu ērtu un neaizmirstamu.

Populārākie brivdienu galamērķi Austrijā