Atpūta Bulgārijā

Jebkura veida atpūta par pieejamu cenu - Bulgārijā! Šeit jūs varat baudīt pludmales atpūtu un saulainās vannas, uzlabot savu veselību uz balneoloģiskajiem kurortiem un ziemā braukt slēpot! Brīnišķīga atpūta pavada krāšņu bulgāru kultūru, garšīgu virtuvi un vietējo iedzīvotāju viesmīlību. Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā jūs iegrimsit valsts vēsturē, redzēsiet galvenos pilsētas pieminekļus, ieskaitot iespaidīgo Aleksandra Nevskija pieminekli.

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar FlyUp Travel!

Par valsti

Bulgārija, valsts, kas ir tik tuva gan garā, gan nacionālajā kolorītā, jau sen ir iecienīta vietējo tūristu vidū. Mūsu ceļotājus piesaista arī Bulgārijas kultūras unikālās iezīmes, kas izveidojušās, pateicoties tuvumam tādām valstīm kā Turcija un Grieķija. Īpaši virtuve ir daudzveidīga gan ēdienu, gan garšu ziņā - īsta gastronomiskā paradīze atpūtniekiem.

Klimats

Bulgārijas reljefs un atrašanās vieta ļauj izbaudīt Centrāleiropai raksturīgo klimatu ar aukstām ziemām un karstām vasarām. Valsts ziemeļu daļa atrodas kontinentālā klimata zonā, bet dienvidu daļa atrodas Vidusjūras reģionā. Vidējā temperatūra ziemā ir -5°C kalnu reģionos un +1°C Melnās jūras piekrastē. Vidējā temperatūra vasarā pie jūras ir +25 °С.

Kūrorti

Pludmales kūrorti

Bulgārijas piejūras kūrortos ir labvēlīgi klimatiskie apstākļi, tīras smilšu pludmales, ērtas dažādu kategoriju viesnīcas, interesantas ekskursijas un atpūtas vietas. Vasara Bulgārijā ir ne tikai atvaļinājums pludmalē, bet arī iespēja atjaunot dzīvības tonusu un uzlabot veselību valsts balneoloģijas un spa centros.

Slēpošanas kūrorti

Aptuveni 30 % Bulgārijas teritorijas aizņem kalni ar daudzveidīgu reljefu, kas piedāvā daudz atpūtas, sporta un izklaides iespēju. Slēpošanas sezona vidēja un liela augstuma kūrortos ilgst aptuveni 130 dienas. Ir daudz viesnīcu un nakšņošanas vietu, tāpēc katrs tūrists atradīs vietu atbilstoši savai gaumei un vēlmēm. Bulgārijas kalni ir viesmīlīgi, bet atcerieties, ka, lai izbaudītu to skaistumu, ir jābūt sagatavotam, sniedzot informāciju par izvēlētajiem maršrutiem, laika apstākļiem, kā arī atbildīgu attieksmi pret dabu un tās aizsardzību.

Populārākie brivdienu galamērķi Bulgārijā