Atpūta Maltā

Viens no pasaules mazākajām valstīm piedāvā neizsmeļamu atpūtas iespēju klāstu. Iegrimiet šī Eiropas valsts tālā pagātnē un apmeklējiet galvenās Vallettas apskates vietas, kas izpelnījušās baroka stilā! Papildus interesantajām pilsētas vietām jums būs iespēja baudīt dabas skaistumus uz unikāliem baltiem pludmalēm ar caurspīdīgu ūdeni un piekrastes iemītniekiem.

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar FlyUp Travel!

Interesants Maltā

Ceļojumi uz Maltu no Rīgas piedāvā iespēju doties nelielos kravas kruīzos gar krastu, apvienojot bagātu ekskursiju programmu ar atpūtu pludmalēs. Malta, kas atrodas Vidusjūrā, vienmēr ir bijusi tirdzniecības centrs, jo atradās uz kuģu tirdzniecības ceļa krustpunktu no Āfrikas, Āzijas un Eiropas. Tas ietekmējis Maltas kultūru un vēsturi. Šeit ir radušies unikāli kultūras pieminekļi - megalītiskie templi, katoļu baznīcas, pilskalni, mošejas un cietokšņi. Lielu ietekmi uz valsti arī atstājis Johanaītu bruņinieku ordenis.

Klimats

Vasaras Maltā ir saulaina un karsta, ar vidējo gaisa temperatūru +28°C un ūdens temperatūru +25°C, bet ziemas ir silta un mitra, ar temperatūru apmēram +15°C. Maltā nav kalnu un upju, tāpēc augstas temperatūras un mitrums uz salas ir retums, pateicoties jūras brīzam. Aukstu vēju nav.

Valleta

Salas galvaspilsēta ir pilsēta-kreposti baroka stilā, kura parādīšanos ir parādā parādīšanos Maltes karaļa ordenim. Ceļojumi uz Maltu no Maskavas piedāvā iespēju pastaigāties pa tās neparastajām ielām, gar pilskalnu mūriem, redzēt Jāņa Krusta katedrāli ar bagātu gleznu galeriju, baznīcas muzeju ar flamandu gobelēnu ekspozīciju, Lielmeistara pili un Svētā Jura laukumu. Sant Elm kastelī bieži notiek bruņinieku rekonstrukcijas, darbojas militārais muzejs. Pilsēta ir ērta pastaigām, un tās nelielie izmēri ļauj to pilnībā izpētīt vien 2 dienu laikā.

Slima

Slima ir neliels kurortpilsēta, kas piemērota elitārai atpūtai. Šeit ir lieliskas pludmales, skatuve saskaņota ar klintīm, daudz tirdzniecības centru, restorānu un klubu.

Sankt-Pjērzs

Ir vērts iegādāties tūri uz Maltu no Maskavas, lai izbaudītu aktīvo naktsdzīvi Sankt-Pjērza labākajā izklaides rajonā, Pačevilā. Tur atpūtnieki tiek gaidīti ar diskotēkām, kazino, festivāliem un bāriem, un šo kurortu noteikti dod priekšroku jaunieši.

Mellieħa

Kurorts ir piemērots mierīgai atpūtai ar bērniem, jo tas atrodas attālinātā Maltas daļā. Šeit var saulainos ņemties uz valsts lielākās smilšu pludmales. No šejienes ir ērti nokļūt citos maltas salās - Gozo un Comino. Netālu no pilsētas atrodas Adirija putnu rezervāts un Mistrala parks, kur tiek rīkotas ekoloģiskas aktivitātes pieaugušajiem un bērniem.

Gozo

Tiem, kuri interesējas par tūriem uz Maltu no Rīgas 2024. gadā, ir vērts apsvērt Gozo salu, jo īpaši, vietējās ekskursijas: pie megalītiskajiem templīšiem Džgantija, kas celti 3,5 tūkstoši gadu pirms mūsu ēras; pie iepriekšvēsturiskajiem maltiešu templīšiem Hadžar-Kim; pie sarkanbrūnā Ramla Ħamra pludmales; pie daudzumā peldēta Asri ielejas; pie akmeņainās sēnes ap Džgantija ciemu un daudziem raga un lagūnu.

Comino

Maza sala piesaista ar savu dabas skaistumu. Galvenais apskates objekts ir Zila lagūna. Šī ir viena no labākajām vietām nūjošanai un niršanai.

Ekskursijas

Maltas ekskursiju programmām ir priekšrocība, ka tās var aptvert vairākas pilsētas, un tas neaizņem daudz laika. Piemēram, jūs varat peldēties ar laivām pa lielākajiem ostu līčiem, apmeklēt Viċezu pilsētu, pastaigāties pa Kospičua vecajām ielām, iet uz pirmajām bruņinieku viesnīcām, apskatīt Svētā Āngela fortu un Lielo līci no Senglijas bastiona skatu laukuma.

Tūri uz Maltu no Rīgas ar lidojumu ļauj apmeklēt visus interesantos salas objektus, ieskaitot pirmo galvaspilsētu - Mdinu. Pilsētu ieskauj cietokšņa mūri, no kuriem paveras osta panorāma. Šeit varat nogrimt agrīnēkristīgo katakombās, uzkāpt uz Dingles klintīm, pastaigāties pa Svētā Antona botānisko dārzu pie Prezidentu pils un apmeklēt meistaru ciemu Ta Ali.

Tūrisms uz Maltu no Rīgas var būt arī tāpēc, ka jūs iepazīstaties ar autentiskām mazām ciemām. Marsaskaloka ciematā varat ar savām acīm redzēt tradicionālās zvejas laivas luzzu, bet no Zurrīs ielejas varat iepeldēt līdz Zilajam alam. Dienvidu Maltā tūristiem interesēs vecais karjers, kur agrāk tika iegūts oglekļa kalcija akmens, no kura būvēti daudzi maltiešu pilsētas. Šis materiāls tiek izmantots tūkstošiem gadu, tāpēc oglekļa kalcija akmens apstrādes amats ir visvecākais uz salas.

Bērniem

Tūrisma ceļojuma uz Maltu no Rīgas izmaksas ir pieejamas atpūtai visai ģimenei. Katrā maltas kurortā var atrast izklaides bērniem dažādā vecumā.

Pi piemēram, viņiem būs interesanti Nacionālais maltiešu akvārijs, kur ir atjaunota Vidusjūras jūras zemūdens dzīvnieku dzīves vide un var redzēt maltiešu salu zemūdens atradumu kopijas.

Bērniem noteikti patiks "Plējmobil" rūpnīca, kas ražo mīļākās pasaulē rotaļlietas. Šeit varat redzēt to ražošanas procesu, spēlēties uz lielākās spēļu laukuma Maltā un pirms atvadās uzēst uzkodu kafejnīcā.

Popeye ciems, kas celti 1980. gadā mūzikasāla filmēšanai par jūras vīru Popaju, pēc darbu pabeigšanas pārvērtās par izklaides parku. Tajā bērni var pavadīt veselu dienu kopā ar jūras vīru un viņa draugiem, apmeklēt Ziemassvētku vecīša rotaļlietu pilsētu un braukt ar laivu.

Mediterāneo - jūras parks, kas atrodas Slimā, piesaista delfīnu, jūras lauvu, papagaiļu, bruņurupuci un iguanu mīļotājus. Šeit varat apmeklēt delfīnu šovus, peldēt ar tiem un pat piedalīties izglītojošās interaktīvās programmās.