Atpūta Grieķijā

Saulaina valsts, piepildīta ar mītiem, senām templīm, ainavisku arhitektūru, fetu un "grieķu salātiem", katru gadu pieņem miljoniem tūristu. Grieķijā jūs varat atrast nodarbes pēc savas sirds, kā arī gandrīz jebkuru veidu atpūtu, ieskaitot kalnu slēpošanas kurortus! Šeit jūs varat atpūsties pie jūras, doties iepazīt vēsturi, doties kalnos, braukt ar kuģi, nodarboties ar niršanu vai izbaudīt gastronomisko tūri. Lielākā daļa ceļotāju ierodas Grieķijā, lai atpūstos pie jūras, pastaigātos pa nacionālajiem parkiem un apmeklētu apskates objektus.

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar FlyUp Travel!

Interesants Grieķijā

Grieķija ir viesmīlīga valsts ar labvēlīgu klimatu, apburošiem dabas bagātībām, kristāli skaidrām jūrām un lieliskiem pludmalēm. Grieķiju apskalo trīs jūras: Egejas, Jonijas un Vidusjūra.

Vispārīga informācija

Lielākie salas, kas ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu — Korfu, Krēta un Rodosa, kur ir ideāli apstākļi visai ģimenei, plašs viesnīcu izvēle un nevainojams serviss. Aizraujošās ekskursijas pa slavenajām valsts apskates vietām dažādo brīvdienu, kā arī ļauj interesanti un patīkami pavadīt laiku.


Ceļojumi uz Grieķiju no Rīgas ir lieliska iespēja iegrimt reibinošajā iepirkšanās piedzīvojumā: ādas un mēbeļu fabrikas, stilīgie butiķi, vietējo produktu tirgi.


Ti, kuri vēlas rūpēties par savu veselību, skaistumu un ilgmūžību, tiek piedāvāti atpūtas centri, termālie dziednieciskie avoti vai ceļojumi uz Grieķiju no Rīgas uz viesnīcu ar privāto SPA centrā.


Grieķija būs interesanta gan ģimenēm ar maziem bērniem, gan jauniešiem. Valsts ir pazīstama ar aktīvo naktsdzīvi, daudzajiem klubiem, bāriem, diskotēkām.


Augstā tūrisma sezona ilgst no 1. maija līdz oktobra vidum.

Klimats

Vidusjūras klimats, kur vasara ir karsta, gandrīz nav nokrišņu, un ziemas ir mīkstas. Šāda laika apstākļi nodrošina komfortablu atpūtu jebkurā gadalaikā. Parasti no maija sākuma grieķu kūrorti sāk strādāt pilnā sparā, un pludmales sezona tiek atklāta. Dienas vidējā temperatūra var sasniegt +20-30°C.

Kūrorti

Iegādāties lētas ceļojumi uz Grieķiju no Rīgas ir iespējams uz Korfu, Krētu, Tasu, Eviju vai Rodosu, kas ir bagāti ar krāsainām kūrortzonām, daudzām budžeta viesnīcām, attīstītu tūrisma infrastruktūru, zelta smilšainām pludmalēm un siltu vietējo iedzīvotāju viesmīlību.


Ir pieejami ne tikai ekonomiski viesnīcu varianti, bet arī pirmklasīgas atpūtas kūrorti ar augstu komfortu un apkalpošanu pat visprasīgākajiem tūristiem, piedāvājot "Viss iekļauts", "Ultra viss iekļauts" ēdināšanas iespējas, izklaides pasākumus un animācijas programmas.


Izpētīt autentisko grieķu dzīvi ar savām tradīcijām, baudot mieru un klusumu, vai apceļot visu salu, meklējot piedzīvojumus, katrs ceļotājs atradīs savu priekšmetu Grieķijā.


Atpūta Grieķijā 2024. gadā ar visu iekļauto no Rīgas ir piemērota gan ģimenēm ar bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, gan enerģiskiem un skaļiem draugu pulkiem.


Korfu ir izcilas skaistums. Tas ir tik burvīgs, ka daudzi senie tautu, militārie vadītāji un tīri vecākiem laikiem stāvēja rindās, lai iegūtu tiesības uz šo salu (vismaz uz laiku).


Krēta ir sala, kas apvieno azūra ūdeņus, apburošus kalnu skatus, izcilas viesnīcu kompleksus un daudzas tavernas, kur var nobaudīt nacionālās virtuves izsmalcinātus ēdienus.


Rodos ir saistoša sala, ko ar pilnīgu pamatojumu uzskata par vienu no interesantākajām pasaulē. Salas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vasaru raksturo tikai saulainas dienas, bez lietus un siltu jūru. Jums ir pieejamas ekskluzīvas viesnīcas dažādās kategorijās, atbilstoši jūsu individuālajai budžeta situācijai, dažādas izklaides iespējas, kā arī klusas, noslēpumainas līči tālu no civilizācijas.

Ko apskatīt

Iepazīties ar Grieķijas seno kultūru, redzēt ar savām acīm antīkās pieminekļus, kas zināmi jau senajos grieķu mītos, nepārspējamus mākslas šedevrus - tas ir gan izglītojošs, gan noderīgs laika pavadīšanas veids.

Piligrīma ceļojumi uz Grieķiju no Rīgas

Lielais pareizticīgo baznīcu un klosteru skaits Grieķijā padara šo valsti par vienu no vēlētākajiem galamērķiem pūtniekam, kas meklē svētus vietējus.

Populārākie brīvdienu galamērķi Grieķijā