Piekrišana personas datu apstrādei

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu Nr. 2016/679 no 27. aprīļa 2016. gada (ES), es apstiprinu savu piekrišanu Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "FlyUp Travel" (turpmāk – FlyUp Travel), juridiskā adrese: Lokomotives iela 84, LV-1057, Rīga, Latvija, apstrādāt manas personiskās datos:


- uzvārds, vārds, telefona numurs, e-pasta adrese;

- saite uz Instagram, Facebook.com un citiem sociālo tīklu profilu; saite uz Telegram mesendžeru;

- informācija par maniem interešu jomām, pamatojoties uz pirkumu no FlyUp Travel un Partneru (preču un/vai pakalpojumu nosaukums, iegādes vieta un laiks, preču un/vai pakalpojumu pirkuma summa, atteikuma no preces un/vai pakalpojuma fakts un iemesli, atlaides, promokodu, sertifikāta izmantošanas fakts un nosacījumi, reklāmas kampaņas dalības fakts un nosacījumi), kā arī informācija, kas iegūta no manis, aizpildot aptaujas, anketas un citus ar reklāmas kampaņām, apmierinātības novērtēšanu, konkursiem un loterijām saistītos veidlapas;

- informācija, kas iegūta, izmantojot FlyUp Travel mājas lapu (www.flyuptravel.net) un mobilo lietotņu, elektroniskās datu (FlyUp Travel sistēmas klienta identifikatori, Google identifikatori, UTM zīmējumi, URL un lapas virsraksts, IP adrese, sīkdatnes), informācija par izmantotajām ierīcēm, operētājsistēmu, programmatūru (pārlūku), ekrāna izšķirtspēju, ģeogrāfisko atrašanās vietu, informācija par aktivitātēm FlyUp Travel mājas lapās (aktivitātes datums, laiks un ilgums, aktivitāšu vēsture, ieskaitot lapu pārvietošanās notikumus un saites uz lapu, izvietotas mājas lapā, lapu skatīšanās procenti);

- citi klienta dati, kas nepieciešami informācijas savākšanai un apstrādei, ieskaitot šādas informācijas savstarpēju saistīšanu ar klienta izmantoto ierīci un programmatūru.


Apstiprinu, ka piekrišu savā brīvprātībā un sava labuma dēļ.


Šī piekrišana tiek sniegta ar mērķi mijiedarboties ar mani mājas lapā, pārbaudīt pasūtījuma statusu, autentifikācijai mājas lapā, paātrināt datu ievadi, rezervējot tūrisma produktu, izmantojot iepriekš ievadītos datus, kā arī atlasīt un sniegt informāciju par rezervētajiem pakalpojumiem vietnē www.flyuptravel.net, šīs vietnes subdomēnos un mobilo lietotņu platformās, kā arī reklamēt, iegādāties un piegādāt FlyUp Travel un Partneru preces, darbus un pakalpojumus, saņemt no FlyUp Travel un Partneriem reklamējošus un informējošus ziņojumus, tostarp personīgus, saprast FlyUp Travel un Partneru vajadzības preces, darbiem un pakalpojumiem, uzlabot klientiem preču, darbu un pakalpojumu iegādes un piegādes procesu.


Piekrišana tiek sniegta, lai ļautu automātisko, kā arī


bez automātiskām līdzekļiem, apstrādāt manus personiskos datus, ieskaitot savākšanu, ierakstīšanu, sistematizēšanu, uzglabāšanu, precizēšanu (atjaunināšanu, izmaiņu veikšanu), izvilkošanu, izmantošanu, nodoto (nodrošināšanu, piekļuvi), apstrādi, anonimizāciju, bloķēšanu, (izdzēšanu, iznīcināšanu) gan dokumentu, gan elektroniskā veidā.


Ar šo apstiprinu, ka piekrišu savu personisko datu pārsūtīšanai elektroniskā veidā pa atklātiem sakaru kanāliem internetā.


Ar šo apstiprinu, ka piekrišu saviem personiskajiem datiem, šī saskaņojuma ietvaros, tikt pārsūtītiem Partneriem FlyUp Travel, kas norādīti zemāk.


Personisko datu apstrādes apturēšanas nosacījums ir mans rakstveida atsaukums šā saskaņojuma FlyUp Travel juridiskajai adresēšanai. Sabiedrība aptur manu personisko datu apstrādi un iznīcina tos ne vēlāk kā 30 dienu laikā no šā saskaņojuma atsaukšanas datuma saņemšanas dienas.