Atpūta Melnkalnē

Balkānu pussalas valsts - Melnkalne, atrodas Dienvidaustrumeiropā ar piekļuvi Adrijas jūrai. Tā robežojas ar Horvātiju, Serbiju, Albāniju, Kosovu, Bosniju un Hercegovinu. Melnkalne ir pievilcīga ar tīru jūru, daudzām nacionālajām parkiem, kalnu ezeriem un alas, kā arī seno pilsētu lielisko arhitektūru.

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar FlyUp Travel!

Interesants Melnkalnē

Balkānu pussalas valsts, Melnkalne, atrodas Dienvidaustrumeiropā un izplešas pie Adrijas jūras krasta. Tās robežojas ar Horvātiju, Serbiju, Albāniju, Kosovu, Bosniju un Hercegovinu.


Šeit ir attīstīts pludmales, kuģniecības, slēpošanas, ekotūrisma un ekskursiju tūrisms. Melnkalne pievilcīga ar tīru jūru, daudziem nacionālajiem parkiem, kalnu ezeriem un alām, kā arī seno pilsētu brīnišķīgo arhitektūru.

Daba un klimats

Vasarā piekrastē ir karsti un sauss, gaisa temperatūra sasniedz +28°C, ūdens temperatūra ir ap +23°C. Kalnainajā apvidū var būt līdz pat +20°C. Ziema ir silta, ar paaugstinātu mitrumu, gaisa temperatūra ir nedaudz virs 0 °C, bet kalnos var nokrist līdz pat -8°C.

Iepazīstina ceļotājus ar ainaviskajām klintainajām vietām, egļu mežiem, kas blakus jūras krastam. Šeit ir īpaši unikāli apskates objekti, piemēram, Boko-Kotoras līcis, ieskauts kalniem, kur starp klintīm slēpjas mājīgi ciemiņi Pērasts, Hercegnovas, Kotora, pateicoties tam, jūs varat iegrimt viduslaiku atmosfērā un apmeklēt neapdzīvotās salas un alus, kas nav pieejami no krasta.


Tūre uz Melnkalnu no Rīgas piedāvā novērtēt skatus no Lovčenas kalna; Tara upes kanjonu, pāri kuram noved viens no augstākajiem tiltiem pasaulē; lielākais Balkānu reģionā Skadra ezers; Durmitora nacionālais parks ar desmitiem kalnu virsotņu, ielejām un ledus ezeriem.

Labākie kurorti

Ekskursijas tūres uz Melnkalne no Rīgas 2024. gadā piedāvā iepazīties ar Kotoru – pilsētu, kas apvīta ar klintīm; Tivatu – dārza pilsētu; viduslaiku salu Svētā Stefana; Budvas templiem un salām; Melnkalne saulaināko kurortu Ulcinju; mazu ciematiņu Bečiči ar attīstītu infrastruktūru ģimenes un aktīvajiem atpūtniekiem; kūrortu Igalo; ideāli piemērotu klusai ģimenes atpūtai Petrovacā; pilsētu Herceg Novi ar vēsturiskajām arhitektūras pieminekļiem, bastioniem un valsts labāko botānisko dārzu.


Tūres uz Melnkalne no Rīgas ļauj baudīt moderno Podgoricu. Galvaspilsēta ir iekārtojusies piecu upju ielejā, kas pilēm sniedz daudz parku. Tās ielas rotā mūsdienu mākslas objekti un senās mošejas un klostera. Netālu atrodas Meduna ciemats ar antīkā Meteona drupām un ekoloģisko kompleksu "Plavnicas". meistariem.

Populārākie brivdienu galamērķi Melnkalnē