Drošas atpūtas jaunie standarti

Informācija jānoskaidro pie konsultantie*
2024. gada 23. marts by
Drošas atpūtas jaunie standarti
SIA "FlyUp Travel", Nikita Kovika
| No comments yet

Lai garantētu visvērtīgāko - mūsu veselības drošību, 2020. gada 3. jūnijā Grieķijas valdība apstiprināja, oficiālo protokolu, saskaņā ar kuru šovasar tiks ieviesti papilduspasākumi, lai nodrošinātu maksimālu drošību, vienlaikus saglabājot ierasto relaksācijas kvalitāti un augstos viesmīlības standartus.

Zemāk minētie pasākumi ietekmēs vairākus mūsu viesu uzturēšanās aspektus:

Pasažieru anketa PLF

Visiem celotājiem, kas ierodas Griekijā ir pienākums vismaz 24 stundas pirms iebraukšanas valstī aizpildīt formu PLF (Passanger Location Form ) . Katram ceļotājam būs piešķirts QR kods. QR kodu jāuzrāda mobilajā iericē vai izdrukātā veidā lidostā Rīga un lidostā Grieķijā.

Aizpildīt Formu PLF "Passanger Location Form"

WEB CHECK-IN
Vairākās viesnīcās ir pieejams WEB CHECK-IN . Pateicoties WEB-IN reģistrēšanās procedūra kļūst gandrīz bezkontakta .

REFISTRĒŠANĀS / IZRAKSTĪŠANĀS LAIKS

Tiek noteikts jauns reģistrēšanās / izrakstīšanās laiks saskaņā ar Grieķijas valdības pieņemtajiem medicīniskajiem protokoliem
Reģistrēšanās pēc 15:00
Izrakstīšanās līdz 11:00

DISTANCĒŠANĀS NOTEIKUMI
Visiem darbiniekiem, kas strādā viesnīcas publiskajās telpās, ir jāievēro 1,5–2 metru attālums vienam no otra un no viesiem.Galdi restorānā tiek tīrīti tikai tad, kad viesis nav pie galda.

VIESNĪCAS PERSONĀLS

Viesnīcas personāls ir apmācīts reaģēt savlaicīgi un veikt visus piesardzības pasākumus, lai izvairītos no inficēšanās .

RESTORĀNI

Tiks samazināta viesnīcas restorānu ietilpība vai paplašināta apkalpošanas zona.
Galdi tiek uzstādīti vismaz 1,5 metru attālumā viens no otra.

PAPLAŠINĀTS RESTORĀNU GRAFIKS
Lai visiem viesiem nodrošinātu pietiekami daudz vietas, ieteicams palielināt restorānu darba laiku. Vairākas viesnīcas ievēros šo ieteikumu.

IZKLAIDES UN PASĀKUMI
Būs rīkoti tikai sporta un izklaides pasākumi ar nelielu dalībnieku skaitu un bezkontakta veidā . Var rīkot, piemēram, golfa vai tenisa, bet ne futbola turnīru.

Spa piedāvājumi tiks pielāgoti pēc jaunajiem standartiem , bērnu aprūpe arī tiks saskaņota ar jaunajiem standartiem un veselības protokola prasībām.

DEZINFICĒJOŠO DOZATORU SKAITA PALIELINĀŠANA
Dezinfekcijas dozatoru skaits viesnīcā ir palielināts, lai viesi un darbinieki varētu dezinficēt rokas visās viesnīcas sabiedriskajās telpās. Piemēram, visās ēdināšanas un dzērienu izsniegšanas vietās, sporta telpās un vestibila zonā.

UZKOPŠANA
Visas telpas tiek uzkoptas pirms jaunu viesu ierašanās, izmantojot īpašas tīrīšanas iekārtas un materiālus, kas iznīcina arī potenciālos COVID-19 vīrusus . Īpaša uzmanība tiek pievērsta vannas istabu, naktsgaldiņu tīrīšanai un citām ikdienas lietošanas ierīcēm, piemēram, televizora tālvadības pultij.

APKALPOŠANAS STANDARTI
Personāls pasniedz ēdienus un dzērienus viesiem noteiktās vietās,tur, kur tas iespējams . Tādas pašapkalpošanās formas kā "zviedru galds" ir ieteicams samazināt līdz minimumam. Personālam obligāti jāizmanto aizsargmaskas.

PIEEJAMO PAKALPOJUMU SARAKSTA IZMAIŅAS
Atkarībā no konkrētas viesnīcas daži pakalpojumi 2021. gada sezonā tiks pilnībā atcelti vai ievērojami pielāgoti jaunajiem standartiem.

Medicīniskais protokols , kuru pieņēma Grieķijas valdība 2020.gadā

*Augstāk minētie standarti ir ieteikuma formā.
Striktāku mēru ieviešana konkrētā viesnīcā vai arī jau ieteikto pasākumu ievērošana, tādu kā restorānu darba laika pagarināšana vai SPA salonu atvēršana, ir pašu viesnīcu lemšanas rīcībā.
Atbilstoši PVO protokolam un instrukcijām, viesnīcu galvenā prioritāte ir nodrošināt viesu maksimālu drošību.

Share this post
Birkas
Arhīvs
Pierakstīties to leave a comment