Angsana Hotel 5*

Vispārīga informācija

Renovācija 2019!

Viesnīca ir pilnībā renovēta 2018.-2019. gada ziemā.

Atvērās 2019. gadā.

Atrašanās vieta:

900 m no Benitses centra, 12 km no Korfu pilsētas centra, ostas un lidostas.

Numuru apraksts:

Kopā 199 numuri: (Grand) King Rooms Hill View (~41 kv.m), Twin Rooms Hill View (~41 kv.m), (Grand) King Rooms Sea View (~41 kv.m), Junior Suites Sea View (~67 kv.m), Suites Angsana Sea View (~68-75 kv.m), Suites Grand Angsana Sea View (~81 kv.m), Villa Private Pool/Sea View (~119 kv.m), Villa 2-Bedrooms Private Pool/Sea View (~158 kv.m), Villa Presidential 4-Bedrooms Sea View (~327 kv.m), Loft 1-Bedroom (Villa) Suites (~94 kv.m), One Bedroom Pool (Villa) Suites (~84-127 kv.m), Grand Two Bedroom Pool Villa SV (~199 kv.m), Three Bedroom Pool Villa SV (~219-234 kv.m).

Numuros: gaisa kondicionētājs, seifs (bezmaksas, klēpjdatora ietilpība), satelīttelevīzija, TV, telefons, mini ledusskapis, vanna/duša, vanna, bezmaksas Wi-Fi internets, kafijas/tējas pagatavošanas komplekts, halāti un čības, gludeklis un gludināmais dēlis (pēc pieprasījuma), balkons/terase. Signalizācijas dokstacija Android/I-phone/I-pad un USB. Bluetooth skaļrunis IOS ierīcēm vai klēpjdatoriem, vai planšetdatoriem. Vīna ledusskapis villās.

King Room Hill View (~41 kv.m) Divvietīgā gulta, dīvāngulta.
Twin Room Hill View (~41 kv.m) 2 vienvietīgās gultas vai divvietīgā gulta, dīvāngulta.
King Room Sea View (~41 kv.m) Divvietīgā gulta, dīvāngulta, skats uz jūru.
Junior Suite Sea View (~67 kv.m) Divvietīgā "King-Size" izmēra gulta, viesistabas zona ar dīvānu, dekoratīvi atdalīta ar režģotu koka starpsienu.
Suite Angsana Sea View (~68-75 kv.m) Guļamistaba ar greznu divvietīgu gultu "King-Size", viesistabas zona ar dīvānu, vanna un dušas kabīne.
Suite Grand Angsana Sea View (~81 kv.m) Stūra sjūte. Guļamistaba ar greznu divvietīgu gultu "King-Size", viesistaba ar dīvānu, vanna un dušas kabīne, atvērtais džakuzi balkonā.
Villa Private Pool/Sea View (~119 kv.m) 
Villa 2-Bedrooms Private Pool/Sea View (~158 kv.m) 2 atsevišķas guļamistabas (2 divvietīgās "King-Size" izmēra gultas), viesistaba ar dīvāngultu, 2 vannas istabas, privātais baseins.
Villa Presidential 4-Bedrooms Sea View (~327 kv.m) 4 guļamistabas, 2 guļamistabas ar divvietīgām gultām un viena ar 2 vienvietīgām gultām un vannas istabām augšējā stāvā; apakšējā stāvā - ceturtā guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām un vannas istabu, liela viesistaba ar ēdamistabas zonu, aprīkots virtuves stūrītis, atsevišķa dušas telpa, privāts atvērtā tipa baseins ar atpūtas zonu, guļamkrēsli, atvērtā tipa duša.
Loft 1-Bedroom (Villa) Suite (~94 kv.m) Guļamistaba ar lielu divvietīgo gultu un vannas istabu (vanna un dušas kabīne), atsevišķa viesistaba ar ēdamistabas zonu, aprīkots virtuves stūrītis, otra vannas istaba ar dušu, terase.
One Bedroom Pool (Villa) Suite (~84-127 kv.m) Guļamistaba ar lielu divvietīgo gultu un vannas istabu (vanna un dušas kabīne), atsevišķa viesistaba ar ēdamistabas zonu, aprīkots virtuves stūrītis, otrā vannas istaba ar dušu, privāts atvērtā tipa baseins ar atpūtas zonu, āra duša, guļamkrēsli.
Grand Two Bedroom Pool Villa SV (~199 kv.m) 2 guļamistabas ar "King-Size" izmēra divvietīgajām gultām (vai viena guļamistaba ar 2 vienvietīgajām gultām) un vannas istabām augšējā stāvā; liela viesistaba ar ēdamistabas zonu, aprīkots virtuves stūrītis, atsevišķa duša (augšējā stāvā), privātais atvērtā tipa baseins ar atpūtas zonu, guļamkrēsli, āra duša.
Three Bedroom Pool Villa SV (~219-234 kv.m) 3 guļamistabas ar divvietīgajām "King-Size" izmēra gultām un vannas istabām vai 1 guļamistaba ar divvietīgo gultu un 2 guļamistabas ar 2 vienvietīgām gultām - augšējā stāvā; liela viesistaba ar ēdamistabas zonu, aprīkots virtuves stūrītis, atsevišķa dušas telpa (apakšējā stāvā), privāts atvērtā tipa baseins ar atpūtas zonu, guļamkrēsli, āra duša.
Papildu guļamvieta - dīvāns vai izliekamā gulta.
Numuru uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa - 3 reizes nedēļā.