Barbati Beach Apartments 2*

Atrašanās vieta:

Korfu sala, Barbati rajons, 18 km no Korfu pilsētas centra un lidostas. Plašā zaļā teritorija uz paugura, no kura ir izeja pie jūras. Nelielu ēku komplekss. No ieejas līdz recepcijai ir aptuveni 200-300 m. Transfērs nogādā viesus tikai pie ieejas. 

Numuru apraksts:

Pavisam 23 numuri: Studios 2 pax (~28 kv.m), Studios 3 pax (~32 kv.m), Double Bungalows (~38-45 kv.m), Apartments 2-Brooms (~55-60 kv.m), Apartments 2-Brooms Bella Vista (~60 kv.m), Maisonette Bella Vista (~75 kv.m).
Numuros: aprīkotā virtuve (el. plīts ar 2 degļiem, mazs cepeškrāsns, el. tējkanna, kafijas mašīna filtrētai kafijai, trauki), kondicionētājs, satelīta televīzija, ledusskapis, dusa, fēns, seifs (bezmaksas), mēbelēts balkons/terase.
Studio 2 pax Divguļamā gulta.
Studio 3 pax Divguļamā gulta un vienguļamā.
Double Bungalow 2 tipi: salons ar virtuves stūrīti un dīvānu-gultu un atsevišķā gūļamistaba ar durvīm (2 vienguļamās apvienotās gultas) VAI salons ar virtuves stūrīti un dīvānu-gultu un atsevišķā gūļamistaba aiz bīdāmām durvīm (2 vienguļamās apvienotās gultas).
Apartment 2-Brooms Salons, virtuve, 2 guļamistabas (pirmā – ar divguļamo gultu, otrā – ar divguļamām).
Apartment 2-Brooms Bella Vista Apartamenti atrodas 130 m attālumā no pludmales un 80 m no viesnīcas. Salons, virtuve, 2 guļamistabas (pirmā – ar divguļamo gultu, otrā – ar divguļamām).
Maisonette Bella Vista Atrodas 130 m attālumā no pludmales un 80 m no viesnīcas. 2 stāvi. Pirmajā (Ground floor) – salons, virtuve, guļamistaba (2 vienguļamās gultas), dušas istaba, terase; otrajā stāvā – guļamistaba ar divguļamo gultu un duša.
Papildus gultas tips – izliekamā/standarta.

Numuru uzkopšana 3 reizes nedēļā, gultas veļas maiņa – 1 reizi nedēļā.